Hakkımızda

25 yılı aşkın birikimimizle, sizi hedeflerinizle buluşturuyoruz.

Hat Kablo 25 yıldır kablo piyasasının içinde olup, özel kablo imalatı konusunda en seçkin firmalardan edindiği tecrübeyle 1997 yılında kurulmuştur. Kurulduğu 1997 yılından bu yana sürekli inovasyon vizyonuyla, müşterilerinin iş süreçlerini üst standartlara taşıyan Hat Kablo, büyümeyi hedefleyen kurumlara kolaylık sağlıyor.

Hat Kablo müşterilerinin ihtiyaçlarına geliştirdiği çözümlerin yanı sıra, çalışan uzman danışmanları aracılığıyla müşterilerine uçtan uca iş verimliliğini artıran hizmet sunuyor.

İstanbul Perpa Ticaret Merkezi genel müdürlük ve Yalova Tersaneler Bölgesinde ki Hat Kablo şubeleri, 13 kişilik ekibiyle sektörün öncüsü ve 300+ aktif müşteriyle çalışmaktadır.

Hat Kablo; müşterilerinin beklentilerine cevap vermek, en kısa sürede teslimat yapmak, en iyi kalitede ürün sunmak ve verilen sözde mutlaka durmak gibi kriterlerle 25 yıldır sektörde başarılı iş birliklerine imza atıyor. Hat Kablo, ürün skalasını geniş tutarak sektördeki müşterilerine rekabet avantajı sağlarken, geniş ürün yelpazesi sayesinde de farklı pazarlara ulaşabiliyor.

Kauçuk kablolar, Gemi kabloları, Dalgıç Pompa kabloları, Enerji kabloları, Marin Kablolar, Silikon Kablolar, Sinyal / Kumanda Kabloları, Veri İletişim kabloları, Coaxial kabloları, Halogen Free kabloları, Yangın İhbar kabloları, Audio Video kabloları, XLPE kabloları, Havuz kabloları, Enstrüman Kablolar ve Pendant kabloları gibi her türlü TSE-ISO belgeli ürün gruplarına Hat Kablo dan ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin beklentilerine en kısa sürede cevap vermek, en iyi kalitede ürün sunmak, satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik avantajımızla verilen sözde mutlaka durmak firmamızın öncelikli hedefleridir.

 

Vizyonumuz;

25 yıllık geçmişimizde oluşturduğumuz firma değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri, tecrübeli ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımız ile birlikte müşterilerine değer katan, sektöründe takip edilen firma olabilmektir.